Beton Architektoniczny - dekokolor.pl
Strona gabler-trznadel.pl ( kancelaria Warszawa ) używa mechanizmu ciasteczek (Cookie). Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce Cookies. Zamknij okno

BETON ARCHITEKTONICZNY - tynk dekoracyjny
data dodania: 2017-02-16

Beton Architektoniczny Firmy Oikos - cieńkowarstwowy tynk dekoracyjny na bazie wapna pozwalający uzyskać efekt betonu.
CEMENTO OIKOS daje nam nieograniczone możliwość zastosowania.
Tynk dekoracyjny możemy zastosować praktycznie wszędzie , ponieważ posiadamy wyjątkowy system zabezpieczeń który sprawdzi się nawet w strefach mokrych.
Beton architektoniczny firmy Oikos nałożony techniką imitującą płyty betonowe nadaje dekorowanym pomieszczeniom dodatkowy prestiż.
 Tynki dekoracyjne - kompleksowe doradztwo i wykonawstwo. Masz pytania? Zadzwoń: 697 818 068
Masz pomysł na swoją ścianę? My go zrealizujemy.
Rzeczy niemożliwe robimy od ręki, a na cuda potrzebujemy chwilę czasu. Tynki dekoracyjne dają nam nieograniczone możliwości w zdobieniu powierzchni. Właściwie „ogranicza nas tylko wyobraźnia”. Potrzebny jest tylko pomysł i zdolne ręce do realizacji. Mamy jedno i drugie: specjalistów od artystycznej aranżacji powierzchni i artystów plastyków - wybitnych rzemieślników w swojej profesji. Posiadamy niezbędne doświadczenie, wiedzę i umiejętności, które ciągle udoskonalamy. W tworzeniu tynków dekoracyjnych nigdy nie spoczniemy na laurach, ponieważ jest to dla nas dziedzina nieskończona, zmienna i ciągle rozwijająca się. My musimy być tacy sami.