- INSPIRACJE -

Najnowsze Światowe trendy , a w szczególności z Mediolanu na wyciągniecie ręki.

Zastanawiasz się, jak modnie i wygodnie urządzić mieszkanie ?
Chciałbyś mieć nowoczesną dekorację na ścianie lub podłodze w swojej kuchni, łazience, lub pokoju gościnnym ? Poszukujesz odpowiedniej dekoracji która będzie pasowała do Twojego charakteru?

Właśnie to znajdziesz w naszej ofercie. Ciekawe i atrakcyjne dekoracje niemal natychmiast przyciągną uwagę znajomych i ciekawskich sąsiadów :) Będą cieszyć każdego swoim pięknym wyglądem.

W ofercie obok tradycyjnych ścian w stiuku, trawertynie czy glince weneckiej. Najmodniejszy styl industrialny, nowoczesne imitacje tkanin, kamieni oraz betonowe podłogi i ściany. To nie banalne rozwiązanie wykorzystania betonu architektonicznego w połączeniu z rdzą lub imitacja płyt betonowych. Do tego podłogi bez złączeń, czyli posadzki betonowe i mikrocement. Umiejętna zabawa fakturami, różnymi materiałami tworzy nie tylko klimat, ale również przestrzeń.

Twoją przestrzeń, Twoje miejsce.
Na rynku działamy od 2000 roku.
Wszystkie produkty są najwyższej jakośći oraz w pełni ekologiczne nie szkodliwe dla środowiska i otoczenia.Tynki dekoracyjne - kompleksowe doradztwo i wykonawstwo. Masz pytania? Zadzwoń: 697 818 068
Masz pomysł na swoją ścianę? My go zrealizujemy.
Rzeczy niemożliwe robimy od ręki, a na cuda potrzebujemy chwilę czasu. Tynki dekoracyjne dają nam nieograniczone możliwości w zdobieniu powierzchni. Właściwie „ogranicza nas tylko wyobraźnia”. Potrzebny jest tylko pomysł i zdolne ręce do realizacji. Mamy jedno i drugie: specjalistów od artystycznej aranżacji powierzchni i artystów plastyków - wybitnych rzemieślników w swojej profesji. Posiadamy niezbędne doświadczenie, wiedzę i umiejętności, które ciągle udoskonalamy. W tworzeniu tynków dekoracyjnych nigdy nie spoczniemy na laurach, ponieważ jest to dla nas dziedzina nieskończona, zmienna i ciągle rozwijająca się. My musimy być tacy sami.
- PRODUKTY -
JAK DO NAS TRAFIĆ