- PRODUCENCI -

Włoska firma OIKOS, światowy lider w produkcji farb i tynków dekoracyjnych, oferuje szeroką gamę produktów, dzięki którym każde wnętrze zmieni się nie do poznania. Bogata paleta kolorystyczna, niepodważalna jakość, a także rozmaite tekstury i efekty wykończeniowe sprawiają, że zarówno klienci indywidualni, jak i architekci, czerpią prawdziwą satysfakcję z ich użytkowania. Ogromną zaletą produktów OIKOS jest całkowita nietoksyczność i nieszkodliwość dla zdrowia, wynikająca ze stosowania wody, jako naturalnego rozpuszczalnika. Produkty, stworzone na bazie najwyższej jakości składników, ozdabiają zarówno ściany wewnętrzne, jak i zewnętrzne, zachwycając swoją trwałością i wyjątkowym wyglądem od ponad 30 lat.

 

ARDEX od ponad 60 lat jest liderem jakości w swojej branży. Oferuje doskonałe produkty chemii budowlanej o wyjątkowej niezawodności, jakości i powtarzalności. ARDEX do dnia dzisiejszego jest niezależną firmą rodzinną, dzięki czemu w ciągłym dążeniu do innowacyjności nie zapomina o zachowaniu najważniejszego celu - utrzymania najwyższej jakości oferowanych produktów. Gwarantem tego stanu są ciągłe, skrupulatnie wdrażane najnowsze procedury jakościowe oraz liczne, nieustanne badania laboratoryjne. To nie przez przypadek ARDEX postrzegany jest jako najlepszy partner w sektorze chemii budowalnej.

 

CEMENT DESIGN to hiszpańska marka, która oferuje wysokiej jakości materiały na bazie cementu/betonu o różnej sytlistyce. Wszystkie produkty są niezwykle odporne na duży nacisk, różniecę temperatur oraz warunki atmosferyczne i dlatego nie ma takiego miejsca gdzie nie mogłyby być zastosowane; podłogi, ściany, meble, ceramiczne powierzchnie, elewacje zewnętrzne, kabiny prysznicowe etc.Tynki dekoracyjne - kompleksowe doradztwo i wykonawstwo. Masz pytania? Zadzwoń: 697 818 068
Masz pomysł na swoją ścianę? My go zrealizujemy.
Rzeczy niemożliwe robimy od ręki, a na cuda potrzebujemy chwilę czasu. Tynki dekoracyjne dają nam nieograniczone możliwości w zdobieniu powierzchni. Właściwie „ogranicza nas tylko wyobraźnia”. Potrzebny jest tylko pomysł i zdolne ręce do realizacji. Mamy jedno i drugie: specjalistów od artystycznej aranżacji powierzchni i artystów plastyków - wybitnych rzemieślników w swojej profesji. Posiadamy niezbędne doświadczenie, wiedzę i umiejętności, które ciągle udoskonalamy. W tworzeniu tynków dekoracyjnych nigdy nie spoczniemy na laurach, ponieważ jest to dla nas dziedzina nieskończona, zmienna i ciągle rozwijająca się. My musimy być tacy sami.
- PRODUKTY -
JAK DO NAS TRAFIĆ