- TYNK BETON ARCHITEKTONICZNY -

Firma Oikos została założona w roku 1984, a jej celem było przekształcenie tradycjnych farb i lakierów w sztukę malowania, faktury i produkty ekologiczne.
Farby i materiały wolne od formaldehydu, dające nieskończone możliwości faktury i formy podczas wykańczania wszystkich powierzchni i urządzania wnętrz.

Od początku swojego istnienia firma poszukuje innowacyjnych i ekologicznych produktów, by chronić ludzkie zdrowie i zapewnić jak najlepsze samopoczucie w otoczeniu, w którym żyjemy.

Oikos wprowadza ekologiczne modele biznesu, stanowiące wyraz włoskiej tradycji kulturalnej i rzemiosła, a także przywrócenie roli tradycyjnych rzemiosł, takich jak zawód dekoratora.

Firma eksportuje na cały świat włoski styl i wzornictwo - Italian Design Decorative Style By Oikos. Jej credo brzmi 100% Made in Italy i kojarzone jest z najbardziej prestiżowymi projektami architektonicznymi we Włoszech i na świecie.

Obecnie firma Oikos jest obecna w 50 krajach i stanowi ważny punkt odniesienia w branży, jeżeli chodzi o kreatywność, zrównoważony rozwój, innowację technologiczną oraz tradycję dekoratorską.

Słowo Oikos wywodzi się z języka greckiego i oznacza „dom – miejsce, w którym wygodnie się żyje z rodziną.

Zieleń reprezentuje naturę, ekologię, witalność i nadzieję na przyszłość. Właśnie dlatego nasze logo jest w tym kolorze.
Beton Architektoniczny OIKOS CEMENTO -
 
Jest to cieńkowarstwowy tynk wapienny( około 2mm) , pozwalający uzyskać efekt betonu. Tego rodzaju rozwiązanie daje nam nieograniczone możliwości zastosowania. Na ściany, sufity i kominki, do kuchni i łazienek, do sypialni i pokoi dziennych. Powłoka betonu dekoracyjnego firmy Oikos nałożona techniką imitującą płyty betonowe nadaje dekorowanym pomieszczeniom dodatkowy prestiż, a wykończone w ten sposób ściany czy ich fragmenty stają się samodzielnymi , cennymi elementami ich wyposażenia.
Główne zalety :
- Grubość powłoki 1mm
- Odporne na wodę ( można stosować w kabinach prysznicowych)
- Odporne chemicznie
- Odporne na promienie UV
- Produkt w 100% ekologiczny i przyjazny dla środowiska
- Znikoma waga nie obciąża konstrukcji
- W razie zmian nie musimy nic skuwać także odchodzą uciążliwe remonty.
- Możliwość zrobienia podziałów jakich tylko wyobraźnia ludzka zapragnie.


- PRODUKTY -
- JAK DO NAS TRAFIĆ -