- industrialne stoły -

 Stoły industrialne
W nowoczesnych aranżacjach bardzo często pojawia się trend loftowy i industrialny, w który doskonale wpisują się nasze stoły industrialne, Nieco surowy, ale bardzo funkcjonalny styl czerpie inspiracje z przemysłowych akcentów - minimalistycznych, ale wyrazistych w swojej formie. Takie rozwiązania utożsamiane są z innowacyjnością i rozwojem, co doskonale sprawdza się nowatorskich pomieszczeniach.

Stół w stylu loftowym - ponadczasowa elegancja
Stoły industrialne powinny zapewniać poczucie komfortu i swobody. Bardzo rozpoznawalna dla tego trendu konstrukcja skupia się na wysokogatunkowych i solidnych materiałach. Blaty stołów industrialnych wykonywane są z wysokiej jakości drewna, natomiast stabilne nogi z elementów metalowych.

Nowoczesne i minimalistyczne wnętrze
Oferowane stoły industrialne wykonywane są w różnych kształtach, kolorach i wymiarach. Piękna struktura drewna podkreśla walory każdego urządzanego pomieszczenia. Szeroki asortyment umożliwia wybranie interesujących projektów, które będą idealnie komponowały się z określoną aranżacją. Nieszablonowe wzornictwo proponowanych stołów znakomicie współgra z wnętrzami o charakterze loftowym i nowoczesnym.


- JAK DO NAS TRAFIĆ -