- Kreos -

KREOS jest tynkiem dekoracyjnym na bazie żywic akrylowych oraz specjalnych wypełniaczy. Dzięki swojemu składowi jest miękki i bardzo miły w dotyku oraz łatwy w użyciu. Umożliwia osiągnięcie różnych efektów w łatwy i szybki sposób. Fantazja i zręczność nakładającego daje możliwość osiągnięcia nieskończonej ilości efektów dekoracyjnych, zarówno antycznych, jak i nowoczesnych.

EFEKT KREOS DRAPE jest innowacyjnym wykończeniem, które tworzy na powierzchni strukturalny efekt pofałdowania mieniącego się połyskującymi refleksami i posiadającego matowe cienie. Efekt świetnie niweluje wszelkie nierówności i niedoskonałości na ścianie.

EFEKT KREOS FIL POSE jest innowacyjnym wykończeniem, które tworzy na powierzchni strukturalny efekt słomki (lub tkanego gobelinu) mieniącej się połyskującymi refleksami i posiadającej matowe cienie. Efekt Fil Pose jest wynikiem nałożenia na ścianę białej powłoki, która następnie może zostać wykończona wieloma dekoracyjnymi farbami.KREOS jest tynkiem dekoracyjnym na bazie żywic akrylowych oraz specjalnych wypełniaczy. Dzięki swojemu składowi jest miękki i bardzo miły w dotyku oraz łatwy w użyciu. Umożliwia osiągnięcie różnych efektów w łatwy i szybki sposób. Fantazja i zręczność nakładającego daje możliwość osiągnięcia nieskończonej ilości efektów dekoracyjnych, zarówno antycznych, jak i nowoczesnych.

EFEKT KREOS DRAPE
jest innowacyjnym wykończeniem, które tworzy na powierzchni strukturalny efekt pofałdowania mieniącego się połyskującymi refleksami i posiadającego matowe cienie. Efekt świetnie niweluje wszelkie nierówności i niedoskonałości na ścianie.

EFEKT KREOS FIL POSE jest innowacyjnym wykończeniem, które tworzy na powierzchni strukturalny efekt słomki (lub tkanego gobelinu) mieniącej się połyskującymi refleksami i posiadającej matowe cienie. Efekt Fil Pose jest wynikiem nałożenia na ścianę białej powłoki, która następnie może zostać wykończona wieloma dekoracyjnymi farbami.


- JAK DO NAS TRAFIĆ -