dekokolor.pl używa mechanizmu ciasteczek (Cookie). Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce Cookies. Zamknij okno

- PRODUCENCI -

Włoska firma OIKOS, światowy lider w produkcji farb i tynków dekoracyjnych, oferuje szeroką gamę produktów, dzięki którym każde wnętrze zmieni się nie do poznania. Bogata paleta kolorystyczna, niepodważalna jakość, a także rozmaite tekstury i efekty wykończeniowe sprawiają, że zarówno klienci indywidualni, jak i architekci, czerpią prawdziwą satysfakcję z ich użytkowania. Ogromną zaletą produktów OIKOS jest całkowita nietoksyczność i nieszkodliwość dla zdrowia, wynikająca ze stosowania wody, jako naturalnego rozpuszczalnika. Produkty, stworzone na bazie najwyższej jakości składników, ozdabiają zarówno ściany wewnętrzne, jak i zewnętrzne, zachwycając swoją trwałością i wyjątkowym wyglądem od ponad 30 lat.

ARDEX od ponad 60 lat jest liderem jakości w swojej branży. Oferuje doskonałe produkty chemii budowlanej o wyjątkowej niezawodności, jakości i powtarzalności. ARDEX do dnia dzisiejszego jest niezależną firmą rodzinną, dzięki czemu w ciągłym dążeniu do innowacyjności nie zapomina o zachowaniu najważniejszego celu - utrzymania najwyższej jakości oferowanych produktów. Gwarantem tego stanu są ciągłe, skrupulatnie wdrażane najnowsze procedury jakościowe oraz liczne, nieustanne badania laboratoryjne. To nie przez przypadek ARDEX postrzegany jest jako najlepszy partner w sektorze chemii budowalnej.

CEMENT DESIGN to hiszpańska marka, która oferuje wysokiej jakości materiały na bazie cementu/betonu o różnej sytlistyce. Wszystkie produkty są niezwykle odporne na duży nacisk, różniecę temperatur oraz warunki atmosferyczne i dlatego nie ma takiego miejsca gdzie nie mogłyby być zastosowane; podłogi, ściany, meble, ceramiczne powierzchnie, elewacje zewnętrzne, kabiny prysznicowe etc.


- OFERTA -
- NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE -
- JAK DO NAS TRAFIĆ -